9 və 16 noyabr, 2017-ci il tarixlərində Azərbaycan Milli Avtomobil Klubunun heyəti ilə Bakı Mühəndislik Universiteti və Azərbaycan Diplomatik Akademiyasının tələbələri arasında görüş təşkil olunmuşdur. Görüşün məqsədi AMAK-ın sosial məsuliyyətə dəvət edən tədbirlərində təşkilatçılıq işlərində könüllü şəkildə iştirak etmək və əlaqə mərkəzində zənglərin qəbul edilməsi işinə qoşulmaq istəyən gəncləri cəlb etmək olub.
Tələbələrlə görüş zamanı AMAK Yol Hərəkəti Təhlükəsizliyi Layihələri və Təlimlər üzrə Menecer Vəfa Hüseynli klubun tarixi, məqsədi və görülən sosial işlər barədə geniş məlumat vermiş və tələbələrdə yaranan sualları cavablandırmışdır.
Daha sonra klubun Əlaqə Mərkəzinin Meneceri Coşqun Kərimov könüllü olaraq iş dünyasına daxil olmağın əhəmiyyətindən və Əlaqə Mərkəzinin namizədlərdən tələb edilən cəhətlər barədə məlumat vermişdir. Görüşdən sonra namizədliyi təsdiqlənmiş tələbələr növbəti mərhələyə seçilərək müsahibələrə dəvət edilmişdir.

On November 9 and 16, 2017 a meeting was held between the staff of the Azerbaijan National Automobile Club of (AMAK) and the students of Baku Engineering University and ADA University. The purpose of the meeting was to attract students to volunteering and participation in organizational activities at AMAK’s social responsibility events, as well as to join AMAK Call Center.
During the meeting with students, AMAK Road Safety Projects and Trainings Manager Vafa Huseynli gave extensive information about the club’s history, purpose and social projects and answered students’ questions.
Later, the club’s Call Center Manager, Joshgun Karimov explained the importance of volunteering in the business world along with the Call Center’s requirements for candidates. After the meeting, students approved for the next stage were invited to interviews.