22-23 noyabr tarixlərində Azərbaycan Milli Avtomobil Klubu xidmətlərini sınaq etməzdən öncə AMAK servis və bonus partnyorlarıyla təlimat xarakterli görüş keçirdi. Görüş zamanı İT departamentinin nümayəndəsi olan Orxan Əhmədov iştirakçılara mobil əlavə və “Müştəri İdarəetmə Panelindən” istifadə qaydaları barədə təlim keçdi. Həmçinin Korporativ Əlaqələr Üzrə Direktor Sahil Əhmədov AMAK-la əlaqələndirici şəxslər olan iştirakçılara sınaq müddətində baş verəcək prosesləri və gedişatı izah etdi.
Əməkdaşların təlim zamanı verdiyi maraqlı təkliflər dəyərləndirilərək AMAK platforması üzərindən tətbiq ediləcək şəkildə nəzərə alındı.

22–23 ноября, до тестирования услуг Азербайджанского Национального Автомобильного Клуба, АМАК провел учебное совещание с партнерами по обслуживанию и бонусам. В ходе встречи Орхан Ахмедов, представитель отдела ИТ, ознакомил участников с правилами использования «панели управления клиентами» и мобильных приложений. Директор по корпоративным вопросам Сахил Ахмедов также рассказал участникам встречи о процессах, которые пройдут в течение испытательного периода.
Наиболее интересные предложения, которыми поделились сотрудники во время обучения, были оценены и приняты к сведению для дальнейшей имплементации на платформе AMAK.